Dzieci dmuchanie baniek

Półkolonie na mnaOwcach

Półkolonie dla dzieci w wieku 7-11 lat organizujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie wychowawców i kierowników wypoczynków.  

Nasza kadra jest starannie dobrana, a między sobą znamy się od lat dzięki czemu możemy zagwarantować nie tylko dobrą zabawę ale także bezpieczeństwo i zaopiekowanie emocjami Państwa dzieci.

Kolonie prowadzimy w duchu rodzicielstwa bliskości, demokracji, szacunku i akceptacji dla małych ludzi. Spędzamy zdecydowaną większość dnia w lesie bez względu na pogodę. W razie naprawdę trudnych warunków atmosferycznych zapewniamy zadaszenie.

 

W czasie półkolonii Państwa dzieci nauczą się samodzielności, spędzą czas blisko natury, zdobędą nowych przyjaciół, odważą się na to co do tej pory było nieosiągalne. W czasie zajęć teatralnych otworzą się na innych i własne emocje, w czasie warsztatów z rozwiązywania konfliktów dostaną narzędzia do efektywnej dyskusji, warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej dadzą dzieciom umiejętność reagowania w sytuacji zagrożenia, a zajęcia z bushcraftu pozwolą na bycie pewnym siebie w trudnych sytuacjach - nie tylko tych leśnych. Te i wiele innych aktywności sprawią, że te wakacje będą niezapomniane.

Koszt: 800 PLN/5 dni (w tym: pełne wyżywienie, warsztaty tematyczne, materiały programowe, wieczór filmowy dla chętnych (rodzice mile widziani)). Rezerwację zakładamy po kontakcie telefonicznym/mailowym na 3 dni, w czasie których prosimy o wpłatę zaliczki w kwocie 200 PLN. Reszta płatności powinna zostać dokonana w czasie 14 dni, nie później  jednak niż na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu.

*Przyznajemy zniżki dla rodzeństwa oraz dzieci uczestniczących w więcej niż jednym turnusie. Prosimy o indywidualne wiadomości.