owiec_edited_edited_edited.png

Nasza historia

Wszystko zaczęło się od psów. Serio. I może trochę harcerstwa, ucieczek do lasu, na pola, nad morze, w góry. Może jeszcze odrobinę od zakochania w sobie i chęci wspólnego podążania przez życie. Od Leona też bo przecież jak dziecko w takim pędzie wychowywać. I jeszcze od owiec. No i od pełni życia, którą czuć po ucieczce w naturę i jej tempo. Od wolności, wolności wolności... 

 

Później jakoś samo wszystko nabrało trochę innego kierunku lotu niż początkowo planowaliśmy, ale chyba nam dobrze w tym kierunku. Lubimy swoją wolność i to, że nigdy nie ma nudy. Nawet jeśli czasem narzekamy, że przydałoby się ponudzić. Szalone to nasze stado, ale dla nas najlepsze na świecie.

Jesteśmy uciekinierami z miasta. Jesteśmy nowymi mieszkańcami Warmii i Mazur (a w zasadzie Warmii, tuż obok granicy Mazur). Jesteśmy rodziną żyjącą po swojemu, ale trochę dla innych. Jesteśmy właścicielami stacji kolejowej (nadal szok!). Jesteśmy na manOwcach i dobrze nam z tym jak nigdy dotąd.

Czym jest tak naprawdę projekt "manOwce"?

W zasadzie sami jeszcze do końca nie wiemy, ale wiemy, że będzie fajnie. Chcielibyśmy móc mieć kiedyś dla Was chociaż jeden pokój bo kochamy mieć gości, chcemy mieć dużo zwierząt bo o nie w naturze chodzi przede wszystkim, chcemy prowadzić Fundację i wspierać dzieci i młodzież w starcie w dorosły, wielki świat, chcemy wychowywać swoje dzieci w świecie pełnym dobra, bardzo wiele chcemy i wiemy, że bardzo wiele zależy od tego co świat nam przyniesie.

wiejska droga
wiejska droga
tory kolejowe
tory kolejowe
piknik
piknik

Describe your image here

ognisko
ognisko

Describe your image here

Wschód słońca na naturze
Wschód słońca na naturze
pyszne jedzenie
pyszne jedzenie

Describe your image here